Prosím, mějte na paměti, že dodací lhůta se nyní pohybuje kolem 8 týdnů. Snažím se zakázky vyhotovovat v termínech. Nicméně prosím o shovívavost pokud se termín opozdí.

Dámské halenky, tuniky a topy volného střihu z kvalitního lnu jsou vhodné jak na léto tak i k celoročnímu nošení.

Všechny výrobky jsou originály a jsou ušité v několika kusech. Jedná se o autorskou tvorbu. Samotný návrh, střih a ušití vzniká v domácí dílně v Hajanech.

Snažíme se dodržovat zásady udržitelné a pomalé módy. To znamená, že naše produkty jsou tvořeny ekologicky rozložitelnými materiály.

Naše látky pochází převážně z České republiky, zemí EU a výjimečně z USA což zaručuje výbornou kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Nákupem u nás podpoříte lokálního výrobce

 

 

 

Co je to autorská móda? Móda a módní doplňky, které jsou navržené, sestřihané a ušité většinou v menší nebo domácí dílně. Tyto produkty jsou ušité jen v několika kusech. Jedná se většinou o originální produkty, které nelze zakoupit v obchodních módních řetězcích.
K jakým příležitostem se naše halenky hodí? Naše halenky a tuniky jsou ideální na léto. Můžete si je vzít na letní dovolenou k moři. Nosit je můžete k slavnostnějším příležitostem, do práce, na výlety nebo do města. Jsou volnějšího střihu. Budete v nich vyjímečná. :)
Vlastnosti lněných látek. Len je tradiční materiál bez příměsí umělých tkanin. Velmi dobře snáší praní, působí antibakteriálně a je mimořádně vhodný pro alergiky. Dobře propouští vzduch a pohlcuje vlhkost. V létě je chladivý a v zimě hřejivý. Lněné textilie stárnou pomaleji než bavlna nebo syntetická vlákna. S delším užíváním získávají větší jemnost. Nevýhodou lnu je jeho mačkavost, která k němu však přirozeně patří. Len je ekologický a plně recyklovatelný materiál.
Z jakých látek šijeme naše halenky a tuniky? Halenky a tuniky šijeme z převážně lněných látek. Naleznete u nás i bavlněné látky.
Lze zažádat o individuální úpravy? Ano. Na Vaše přání je možné zhotovit oděvy z Vámi vybraných látek. Pokud budete mít jiné požadavky, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme. Halenky a tuniky je také možné upravit pro těhotné.

 

 

 

Simple lněná letní halenka (Le-Mi)
Simple - lněná halenka
1 400 Kč
+ další

Dámská bílá lněná halenka s krátkým rukávem. Halenka je ideální na léto, ale je také vhodná k celoročnímu nošení.

Do 8 týdnů 
SIMPLE_HLN/M
Lněná letní halenka s krajkou (Le-Mi)
Lněná halenka s krajkou
1 899 Kč
+ další

Dámská halenka z bílého lnu s krátkým rukávem zdobená krajkou. Bílá barva. Halenka je ideální na léto, ale je také vhodná k celoročnímu nošení.  

Do 8 týdnů 
LN_HLN_SKRAJKOU/M
Lněná letní tunika (Le-Mi)
Lněná tunika
1 850 Kč
+ další

Dámská tunika z krásného heboučkého lnu. Bílé barvy. Tunika má mírně nařasený výstřih, zavazuje se na vazačku. Spodní lem je zakončen manžetkou. Rukávy jsou tříčtvrteční, nabrané s manžetkou. Tunika má malou nabíranou kapsičku. 

Skladem 
LN_TUNIKA/M
Lněná letní halenka bílá - něžná (Le-Mi)
Něžná - lněná halenka
1 750 Kč
+ další

Dámská halenka z krásného heboučkého lnu. Bílá barva. Na předním díle má halenka prošité sklady, vzadu se zavazuje na vazačku. Spodní lem se stahuje šňůrkou - šíři si nastavíte podle libosti. Halenka má krátký, mírně zřasený rukávek.

Do 8 týdnů 
NEZNA_LN_HLN/M
Letní lněná halenka (Le-Mi)
Lněná halenka
1 850 Kč
+ další

Dámská lněná halenka v bílé barvě.  Halenka má mírně nařasený výstřih, zavazuje se na vazačku. Spodní lem je zakončen manžetkou. Rukávy jsou dlouhé jemně nabrané s manžetkou. Halenka má malou efektní nabíranou kapsičku. Halenka je volnějšího střihu, dobře se nosí. Halenka je ideální na léto, ale je také vhodná k celoročnímu nošení.

Do 8 týdnů 
LNENAHALENKA/M
Nahoru
17 položek celkem
x