Prosím, mějte na paměti, že dodací lhůta se nyní pohybuje kolem 8 týdnů. Snažím se zakázky vyhotovovat v termínech. Nicméně prosím o shovívavost pokud se termín opozdí.

Dámské mikiny volného střihu. Mikiny jsou vhodné k celoročnímu nošení.

Mikiny jsou šité v konfekčních velikostech a na přání je možné je zhotovit na míru a také je upravit pro těhotné.

Všechny výrobky jsou originály a jsou ušité v několika kusech. Jedná se o autorskou tvorbu. Samotný návrh, střih a ušití vzniká v domácí dílně v Hajanech.

 

Naše látky pochází převážně z České republiky, zemí EU a výjimečně z USA což zaručuje výbornou kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Nákupem u nás podpoříte lokálního výrobce

 

 

 

Co je to autorská móda? Móda a módní doplňky, které jsou navržené, sestřihané a ušité většinou v menší nebo domácí dílně. Tyto produkty jsou ušité jen v několika kusech. Jedná se většinou o originální produkty, které nelze zakoupit v obchodních módních řetězcích.
Z jakých látek šijeme naše mikiny? Mikiny šijeme z převážně počesané teplákoviny s elastanem.
Lze zažádat o individuální úpravy? Ano. Na Vaše přání je možné zhotovit oděvy z Vámi vybraných látek. Pokud budete mít jiné požadavky, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě se domluvíme. Mikiny je také možné upravit pro těhotné.

 

 

 

Mikina modrá s výšivkou IV (Le Mi autorská móda)
Mikina v tmavomodré s výšivkou
2 150 Kč
+ další

Dámská mikina z tmavomodré teplákoviny zdobená strojovou výšivkou. Mikina má dvě kapsičky, prodloužené rukávy mají otvory pro palečky. Mikina je vhodná do chladnějších jarních a podzimních dnů, lze ji ale využít i k celoročnímu nošení.

Do 8 týdnů 
MIK_TM_VYSIVKA/XS
Černá mikina s kapucí (Le-Mi)
Černá mikina s kapucí
2 450 Kč
+ další

Dámská černá mikina s kapucí z počesané teplákoviny. Mikina je zdobená strojovou výšivkou, má dvě kapsy a kapuci podšitou měkoučkou, hřejivou svetrovinou. Mikinu lze také využít i k celoročnímu nošení.

Do 8 týdnů 
CM-KAP/M
Černá dámská mikina (Le-Mi)
Mikina černá
2 150 Kč
+ další

Černá dámská mikina z počesané teplákoviny zdobená strojovou výšivkou. Mikina má dvě kapsičky, rukávky mají otvory pro palečky. Mikina je vhodná do chladnějších jarních a podzimních dnů. Lze ji ale využít i k celoročnímu nošení.

Do 8 týdnů 
MKN_CERNA/M
3 položek celkem
x