Prosím, mějte na paměti, že dodací lhůta se nyní pohybuje kolem 8 týdnů. Snažím se zakázky vyhotovovat v termínech. Nicméně prosím o shovívavost pokud se termín opozdí.

V této kategorii naleznete dámské batohy, tašky a jiné doplňky.

Všechny výrobky jsou originály a jsou ušité v několika kusech. Jedná se o autorskou tvorbu. Samotný návrh, střih a ušití vzniká v domácí dílně v Hajanech.

Snažíme se dodržovat zásady udržitelné a pomalé módy. To znamená, že naše produkty jsou tvořeny ekologicky rozložitelnými materiály.

Naše látky pochází převážně z České republiky, zemí EU a výjimečně z USA což zaručuje výbornou kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Nákupem u nás podpoříte lokálního výrobce

 

 

 

Co je to autorská móda? Móda a módní doplňky, které jsou navržené, sestřihané a ušité většinou v menší nebo domácí dílně. Tyto produkty jsou ušité jen v několika kusech. Jedná se většinou o originální produkty, které nelze zakoupit v obchodních módních řetězcích.
Co je to crossbody batoh? Batoh který má nastavitelné popruhy. Popruhy mají nastavitelnou délku a jsou odnímatelné. Pomocí karabinek tak můžete přepínat verzi batoh na verzi taška crossbody.

 

 

 

Taška režná Růže (česká autorská móda Le Mi) IV
Taška režná - růže
1 150 Kč

Dámská taška z režné látky s motivem růžových květů. Taška je vhodná do města nebo na dovolenou, přijde vhod i na menší nákup.  

Do 8 týdnů 
Detail
TSK_RZN_RUZE
Carpe Diem taška režná IV
Carpe Diem - taška režná
1 100 Kč

Dámská taška z režné látky s motivem nápisů s efektním uchem z bavlněné kroucené šňůry. Taška je vhodná do města nebo na dovolenou, přijde vhod i na menší nákup.  

Do 8 týdnů 
Detail
CD-TSK
Taška režná s proužky (Le-Mi)
Taška režná s proužky
1 100 Kč

Dámská taška z režné látky s motivem proužku s efektním uchem z bavlněné kroucené šňůry. Taška je vhodná do města nebo na dovolenou, přijde vhod i na menší nákup.  

Do 8 týdnů 
Detail
TSK_RZN_PROUZKY
3 položek celkem
x